Меси играо за Интер, клуб из Мајамија остао без пласмана у плеј-оф МЛС лиге

Фудбалери Интера из Мајамија изгубили су све шансе за пласман у плеј-оф МЛС лиге, пошто су јутрос поражени на свом терену од екипе Синсинатија резултатом 1:0 у мечу 33. кола регуларног дела такмичења. У саставу тима се поново нашао Лионел Меси али им то није било много од помоћи.

Једини гол на утакмици постигао је Алваро Бареал у 78. минуту и донео победу Синсинатију и угасио наде Интера.

Најбољи играч Интера Лионел Меси играо је за клуб из Мајамија од 55. минута, али није успео да помогне свом тиму да избегне пораз. Аргентинац је био ван терена од 21. септембра због повреде мишића.

Интер ће до краја регуларног дела МЛС одиграти још два меча против Шарлота. Међутим, Интер се налази тек на 14. месту на табели Источне конференције са 33 бода и нема никакве шансе да избори пласман у плеј-оф МЛС лиге.