Ремији на "крову" и на "Чаиру" у Суперлиги Србије

Мечеви 11. кола Суперлиге Србије ИМТ-Радник и Раднички Ниш-Напредак Крушевац завршени су идентичним резултатом 1:1.

Домаћин је повео у 24. минуту, Зарија Ламбулић је био асистент, а Никола Глишић стрелац.

Резервиста Михаило Баић донео је бод Раднику голом у 81. минуту, после асистенције Немање Томашевића.

ИМТ је сад девети са 11 бодова, док Радник са девет бодова заузима 12. позицију.

У наредном колу ИМТ ће у Панчево у госте Железничару, док ће Радник играти на "Карађорђу" против Војводине.

Што се тиче дуела на "Чаиру", Миљан Шкрбић је поготком у 27. минуту био стрелац за дмаћи Раднички. Напредак је петом минуту судијске надокнаде изборио бод голом Слободана Станојловића.

НИшлије су 13. на табели са осам бодова, колико има и Напредак на 14. позицији.

Фудбалери Радничког ће у наредном колу гостовати код Младости у учанима, док ће Напредак дочекати Раднички 1923.