Чукарички лако са Спартаком у Суботици

Фудбалери Чукаричког победили су екипу Спартака у Суботици са 3:0 (2:0) у утакмици десетог кола Суперлиге Србије. Младост из Лучана и ТСЦ ремизирали су 1:1.

Чукарички је од првог минута био бољи ривал, а предност коју су створили на терену брзо је прерасла и у резултатску.

Голове за гостујући тим постигли су Лука Аџић у 13. минуту, Игор Миладиновић у 25. минуту и Ђорђе Ивановић у 76. минуту.

У наредом колу Спартак гостује екипи ТСЦ-а у Бачкој Тополи, док фудбалери Чукаричког дочекују Вождовац.

Младост је у Лучанима у судијској надокнади стигла до гола којим је ремизирала са ТСЦ-ом.

Гости из Бачке Тополе повели су голом Милоша Пантовића у 28. минуту, а изједначио је Јанко Тумбасевић у 90+2. минуту.

ТСЦ је задржао лидерску позицију са 20 бодова, бодом и утакмицом више од Партизана, док је Младост пета са 15 бодова.