Митровић наставио голгетерску серију у Ал Хилалу

Фудбалери Ал Хилала победили су Ал Шабаб са 2:0 у 8. колу Премијер лиге Саудијске Арабије. У листу стрелаца поново се уписао Александар Митровић постигавши погодак за коначни резултат.

Српски репрезентативац Александар Митровић постигао је и шести гол за свој тим и тренутно је на другом месту листе најбољих стрелаца са Малкомом, Ал Давсаријем, Дембелеом и Манеом. На челу је Кристијано Роналдо који је постигао 10 погодака.

Гол је постигао за коначних 2:0 у 76. минуту после одличног проигравања Неимара.

Могао је Митровић да затресе мрежу и у 26. минуту из пенала али је ВАР поништио судијску одлуку, па је српски репрезентативац до шестог поготка стигао из игре.

Ал Хилал је после осам кола први на табели са 20 бодова, има један више од Ал Итихада и Ал Тавона.