Проведел донео бод Лацију против Атлетика, Фејнорд тријумфовао против Селтика

У мечевима првог кола Групе Е Лиге шампиона Фејнорд је на домаћем терену био бољи од Селтика са 2:0, Лацио је у последњем минуту ремизирао са Атлетико Мадридом.

Лацио је у Риму у 94. минуту стигао до ремија са екипом Атлетика.

Домаћа екипа имала је већи посед лопте и више удараца ка голу ривала, али је екипа Дијега Симеонеа прва стигла до поготка у 29. минуту голом Бариоса.

"Небеско-плави" су нападали у наставку меча, али без превише успеха све до 94. минута када је голман домаћих Проведел главом затресао мрежу свог колеге Јана Облака.

Фејнорд је у Ротердаму са 2:0 надиргао екипу Селтика.

Домаћин је до вођства стигао у надокнади првог полувремена голом Стенгса. Игор је у 65. минуту имао прилику да повиси предност, али је био неуспешан са беле тачке.

Селтик је у овим тренуцима зарадио и два црвена картона, први у 64. минуту, а други већ у 68.

У 71. минуту Гиртруида је постигао погодак и повисио на 2:0 али је његов гол поништен због офсајда након вар интервенције. само пет минута касније Јахамбакш је поставио коначни резултат, 2:0.