Два гола Влаховића за Јувентус после 19 месеци за славље против Лација

Фудбалери Јувентуса савладали су Лацио 3:1 у Торину у мечу четвртог кола Серије А.

Српски нападач Душан Влаховић бриљирао је на мечу са гостима из престонице са два гола.

Први је пао у 10. минуту, бритак шут пред голом Лација на асистенцију Локателија. Други погодак, за оверу победе 3:1, био је у 67. минуту. Врхунски шут десном ногом ван шеснаестерца против два чувара.

Последњи пут је Душан Влаховић постигао два гола за Јувентус 26. фебруара 2022. године.

На 2:0 је повисио Федерико Кјеза у 26. минуту, а заостатак је смањио Луис Алберто у 64. минуту.

Филип Костић је стартовао за Јувентус, па је замењен у 59. минуту. Влаховића је у 84. минуту заменио Мојзе Кин.

Јувентус после четири кола има три победе и реми. Лацио потпуно супротно, три пораза и један тријумф.

У наредном колу Стара дама дочекује гостује код Сасула, док Лацио гостује код Монце.