Торино на "српски погон", Радоњићев гол у последњим минутима за победу над Ђеновом

Фудбалери Торина победили су на свом терену екипу Ђенове резултатом 1:0 у мечу трећег кола Серије А.

Једини гол на утакмици постигао је српски репрезентативац Немања Радоњић у 94. минуту на асистенцију Ивана Илића.

Радоњић је ушао у игру у 64. минуту, а Илић у 75. На голу Торина био је Вања Милинковић Савић.

Торино је тренутно 11. на табели са четири бода, а у наредном колу гостоваће екипи Салернитане.

Ђенова је 14. месту са три бода, а у наредном колу дочекаће Наполи.

Интер је на свом терену победио Фјорентину 4:0. Голове за милански клуб постигли су Маркус Тирам у 23, Лаутаро Мартинес у 53. и 73. минуту и Хакан Чалханоглу са пенала у 58. минуту.

Српски фудбалер Никола Миленковић одиграо је цео меч за клуб из Фиренце.

Интер је први на табели са девет бодова, док је Фјорентина осма са четири.

Интер ће у наредном колу играти са Миланом, док ће Фјорентина дочекати Аталанту.

Фудбалери Јувентуса победили Емполи, Влаховић није искористио пенал

Фудбалери Јувентуса победили су у гостима екипу Емполија резултатом 2:0 у мечу трећег кола Серије А. Голове за Јувентус постигли су Данило у 24. и Федерико Кијеза у 82. минуту.

Српски репрезентативац Душан Влаховић није искористио пенал у 39. минуту, пошто му је ударац са 11 метара одбранио голман Емполија Етрит Бериша.

Влаховић је био у стартној постави, а замењен је у 71. минуту. Филип Костић је такође био у стартној постави Јувентуса, а замењен је у 71. минуту.

Јувентус је трећи на табели Серије А са седам бодова, а у наредном колу на свом терену дочекаће Лацио.

Емполи је последњи без бодова, а у наредном колу гостоваће екипи Роме.