Читај ми!

Милан Борјан гледао меч на стадиону "Рајко Митић"

Вишегодишњи капитен Црвене звезде Милан Борјан присуствовао је утакмици Прве лиге Србије између Графичара и Јединства Уб на помоћном терену стадиона "Рајко Митић".

Човек који је синоним за све Звездине успехе у претходној деценији склоњен је из тима због одлуке новог тренера Барака Бахара. Тај потез Израелца је подигао велику буру и дискусију међу навијачима и љубитељима фудбала у нашој земљи.

Репрезентативац Канаде је послат на позајмицу у Слован из Братиславе и, према речима генералног директора клуба Звездана Терзића, наредне сезоне чека га место у управи Црвене звезде.

После меча квалификација за Лигу шампиона у ком је Слован изгубио од Макаби Хаифе 2:1 на свом терену, Борјан се вратио у Београд, где му је дом, и искористио прилику да посети адресу у којој је проживео најлепше моменте у каријери. Био је у публици на мечу Прве лиге Србије између филијале Црвене звезде Графичара и Јединства са Уба.

Меч је окончан победом Графичара 3:0.

петак, 14. март 2025.
17° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса