Бахар: Ово је само почетак, желимо да напредујемо из утакмице у утакмицу

Тренер фудбалера Црвене звезде Барак Бахар рекао је после победе његове екипе над Фјорентином (5:0) да је задовољан целим припремним периодом и да жели да екипа настави да напредује из утакмице у утакмицу.

Звезда је убедљиво савладала Фјорентину у генералној проби пред почетак шампионата Србије.

"Срећан сам што смо одиграли овако и победили на овај начин и што су навијачи отишли срећни са стадиона. Победили смо веома квалитетну екипу и одиграли на високом нивоу", рекао је Израелац на конференцији за медије после утакмице.

Српски шампион одиграо је утакмицу на високом нивоу, нарочито у првих 45 минута, али израелски стручњак каже да је ово тек почетак.

"Ово је само почетак, задовољни смо припремним периодом, желимо овако да изгледамо и у званичним утакмицама. Желимо да напредујемо из утакмице у утакмицу, наставићемо са радом. Циљ је да интензитет који смо имали у првих пола сата продужимо на 45, 60 и коначно на 90 минута против сваког противника

Осврнуо се Бахар и на промену извођача пенала.

"Букари је заслужио да изведе пенал, одлично ради, а играо је и на позицији која није његова на коју је навикао. Зато сам тражио да он изведе пенал", додао је Бахар.

Црвено-бели за викенд у првом колу Суперлиге дочекују екипу Војводине, док у септембру почињу групну фазу Лиге шампиона.