Инђија стекла предност од два гола пред реванш са Радничким из Ниша, реми Графичара и Радника

Фудбалери Инђије савладали су на свом терену Раднички из Ниша са 3:1 у првом мечу баража за попуни Суперлиге Србије. У другом мечу Графичар и Радник из Сурдулице одиграли су без победника 1:1. Реванши су на програму 4. јуна.

Инђија је успела да стекне велику предност пред реваш у Нишу. Домаћин је имао и три гола предности, али су Нишлије успеле да ублаже предност противника и стекну какве-такве шансе пред други меч два ривала.

Инђија је повела у седмом минуту преко Радосављевића. У 22. минуту на семафору је стајало 2:0, стрелац је био Стојановић.

Трећи гол домаћин је постигао у 81. минуту, свој други гол дао је Стојановић. Коначан резултат постављен је четири минута касније, стрелац за Нишлије био је Павловић.

У другом мечу Графичар и Радник из Сурдулице одиграли су 1:1.

Домаћи су повели преко преко Ивеље у 64. минуту, да би добар резулат за госте донео дефанзивац Јокић у 88. минуту.

Реванш мечеви баража за попуни Суперлиге Србије на програму су 4. јуна, а не важи правило гола у гостима.