Читај ми!

Станковићева Сампдорија добија новог власника и спасена је стечаја

Сампдорија после испадања у Серију Б ипак неће отићи у стечај и испасти у четврти ранг италијанског фудбала пошто је договорена продаја клуба, јављају бројни италијански медији.

Како тврди реномирана "Газета Дело Спорт" договорено да клуб из Ђенове, на чијој је клупи званично и даље српски тренер Дејан Станковић, преузму нови власници – Андреа Радрицани и Матео Манфреди.

Радрицани је већински власник енглеског премијерлигаша Лидса и спреман је да уложи значајну суму новца у клуб са стадиона "Луиђи Ферарис". 

Додаје се да је продајом клуба банкрот избегнут, да ће сви дугови бити враћени и да ће моћи несметано да се такмичи у Серији Б наредне сезоне. Последњи пут је клуб из Ђенове играо у Серији Б у сезони 2011/12. 

понедељак, 31. март 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом