Роналдо човек одлуке у победи Ал Насра

Португалац Кристијано Роналдо постигао је победоносни гол за Ал Наср у утакмици 28. кола против Ал Шабаба 3:2.

Овим тријумфом Роналдов тим одржао је другу позицију и претходну разлику од три бода у односу на првопласирани Ал Итихад.

Голом Kристијана Роналда у 59. минуту Ал Наср је преокренуо ток меча, од 0:2 дошао је до 3:2 и тријумфа.

Роналдо је постигао 14. погодак у сезони и налази се на петом месту на листи најбољих стрелаца лиге.

Кристијан Гуанка из Ал Шабаба донео је вођство својој екипи у 25., а у 40. минуту је постигао и други гол.

Андерсон Талиска је смањио резултатску предност у 44. минуту игре.

Нерешен резултат и наду за преокрет Ал Насру је донео Абдулрахман Гареб у 51. минуту.

Преокрет Ал Насру донео је Роналдо сјајним поготком са ивице шеснаестерца.

Ал Наср се и даље налази у трци за титулу, будући да су до краја сезоне у Саудијској Арабији остала још два кола.