Интер наставља победнички низ

Фудбалери Интера савладали су на свом терену тим Сасуола 4:2 у оквиру 34. кола италијанске Серије А.

Фудбалери миланског Интера успели су да убележе и шести тријумф у низу, а након победе над Сасуолом налазе се на другом, односно трећем месту Серије А.

Сасуоло се налази на 13. месту, али је далеко од зоне испадања.

Први гол на мечу виђен је у раној фази меча, Доменико Берарди је постигао погодак, али је након асистенције у ВАР соби поништен, због офсајд позиције у којој се налазио нападач Сасуола.

Међутим, Интер је искористио непажњу дефанзиваца противничке екипе и Ромелу Лукаку је довео тим из Милана у вођство у 41. минуту.

У наставку игре, Руан Тресолди је постигао аутогол и повећао предност домаћих у 55. минуту.

Лаутаро Мартинез је три минута касније повећао предност екипе Интера.

Екипа Сасуола се није предавала, веће је Матеус Енрике постигао први гол за госте у 63. минуту игре, а Давиде Фратези је улио наду свом тиму да могу до бода у 77. минуту меча.

Међутим, нова три бода Интеру донео је Ромелу Лукаку у 89. минуту игре.

Интер у наредном колу гостује код шампиона Италије, екипе Наполија, док Сасуоло дочекује Монцу.