Чукарички убедљив против Новог Пазара

Фудбалери Чукаричког убедљиво су победили на свом терену екипу Новог Пазара 4:0 у утакмици 35. кола Суперлиге.

Екипа Чукаричког је након тријумфа над Новим Пазаром заузела другу позицију на табели Суперлиге Србије с тим што има три бода и једну утакмицу више од трећепласираног ТСЦ-а.

Само десет минута игре је прошло, а Нови Пазар је остао без једног играча, пошто је фудбалер гостију Милан Јоксимовић скривио пенал и зарадио директан црвени картон.

Сигуран из пенала за "Брђане" био је Марко Доцић у 12. минуту.

Чукарички је дуплирао предност у 50. минуту након аутогола Слободана Рубежића, а победу тиму са Бановог брда потврдили су Алмир Аганспахић у 75. и Лука Стојановић у 81. минуту.

У следећем колу Чукарички ће гостовати код Вождовца, док ће Нови Пазар дочекати ТСЦ.