"Петарда" Атлетика против Кадиза, Хетафе једним голом савладао Селту

Фудбалери Атлетико Мадрида надиграли су екипу Кадиза 5:1 у мечу 33. кола шпанске Ла Лиге. Хетафе је минималним резултатом био бољи од Селте, док су Валенсија и Виљареал на "Местаљи" одиграли 1:1.

Атлетико је на свом терену декласирао екипу Катдиза 5:1 и преотео друго место на табели Реал Мадриду.

Мрежу гостију начео је Гризман већ у другом минуту, да би исти играч у 27. повисио предност на 2:0.

На почетку другог полувремена у стрелце се уписују и Мората и Караско у 49, односно 57. минуту.

Лозано у 72. постиже утешни покодак за Кадиз у првом шуту упућеном у гол Ива Грбића, да би коначан резултат поставио Молина само минут касније.

Хетафе је на свом терену савладао Селту минималним резултатом, а једини гол постигао је Унал у 3. минуту са беле тачке.

Валенсија и Виљареал ремизирали су 1:1. Голове су постигли Џексон за Виљареал у 62., и Лино за Валенсију у 72. минуту.