Шест голова Интера против Вероне, Лацио победом над Сасуолом до другог места

Интер у гостима декласирао екипу Вероне 6:0 у мечу 33. кола италијанске Серије А, до победе стигао је и Лацио над Сасуолом 2:0. Милан је ремизирао са Кремонезеом 1:1, а истим резултатом завршен је и меч између Монце и Роме.

Интер у добром расположењу ишчекује дерби са Миланом у Лиги шампиона.

Све је почело аутоголом Гаича у 31. минуту, а онда су уследила два брза гола гостију.

У два минута, у 36. и 37. минуту, мреже су тресли Чалханоглу и Џеко. Што се тиче другог полувремена, ту су стрелци били Мартинес у 55. и Џеко још једном у 61. минуту.

Тачку на меч и коначан резултат поставио је Лаутаро у 91. минуту.

Монца и Рома поделили су бодове

Меч је завршен минималним нерешеним резултатом 1:1.

Голове су постигли Ел Шарави у 24. и Калдирола у 38. минуту.

Рома је завршила меч са играчем мање, пошто је у 95. минуту другим жутим картоном искључен Зеки Челик.

Лацио победом над Сасуолом скочио на другу позицију

Меч је завршен рутинском победом домаћина 2:0.

Овом победом небескоплави вратили су се на друго место после два везана пораза.

Водећи гол постигао је Филипе Андерсон у 14. минуту, да би тачку на меч ставиоТома Башић у 92. минуту.

Кремонезе замало казнио неозбиљни Милан

Водили су све до надокнаде, али су домаћини у самом финишу успели да изједначе па је меч завршен резултатом 1:1.

Водећи гол постигао је Окереке у 77. минуту. Милан је брукања спасао Месија у 93. минуту.

Гости су меч завршили са играчем мање, пошто је Пикел искључен у 96. минуту.