Два ремија у Серији А, Милан пао у Удинама

Фудбалери Салернитане и Болоње одиграли су нерешено 2:2 у оквиру 27. кола Серије А. Монца и Кремонезе су такође ремизирали 1:1, па се тренутно екипа Сампдорије налази усамљена на последњем месту. Милан је на гостовању поражен од Удинеза, 3:1.

Екипа Салернитане убележила је трећи узастопни реми, док Болоња у последња три сусрета није успела да упише тријумф.

Стрелци за Салернитану били су Лоренцо Пирола у седмом и Булаје Диа у 64. минуту.

Голове за Болоњу постигли су Луис Фергунсон у 11. и Харалампос Ликојанис у 73. минуту.

У наредном колу Салернитана гостује екипи Специје, док ће Болоња дочекати Удинезе.

Реми Монце и Кремонезеа

Монца и Кремонезе одиграли су 1:1, па је самим тим Сампдорија усамљена на зачељу са 12 бодова.

Екипа Кремонезеа је успела да постигне први гол на утакмици у 61. минуту, стрелац је био Данијел Ћофани.

Домаћи тим Монце изједналио је резултат у 69. минуту голом Карлоса Аугуста.

Кремонезе у наредном колу дочекује тим Аталанте, док Монца игра против Лација.

Удинезе тријумфовао против Милана

Фудбалери Удинезеа савладали су екипу Милана 3:1 на свом терену.

Домаћи тим је рано стигао до вођства, већ у деветом минуту игре. Стрелац је био Роберто Переира на додавања Лазара Самарџића.

До изједначења прошло је готово цело полувреме.

Милан је изједначио резултат у 49. минуту, након поновљеног извођења пенала.

Златан Ибрахимовић је био прецизан са једанаестерца, тим голом постао је најстарији стрелац у историји Серије А.

Бето је у последњим секундама првог дела игре искористио непажњу дефанзиваца Милана и постигао нови водећи гол за Удинезе у 51. минуту.

Кингсли Езибуе поставио је коначан резултат меча у 70. минуту игре.

Милан у наредном колу гостује код лидера Серије А, екипи Наполија.

Сасуоло - Специја 1:0
Аталанта - Емполи 2:1

Монца - Кремонезе 1:1
Салернитана - Болоња 2:2
Удинезе - Милан 3:1