ТСЦ савладао Младост из Лучана и заузео друго место у Суперлиги Србије

Фудбалери ТСЦ-а из Бачке Тополе су на свом стадиону савладали Младост из Лучана 2:1 у оквиру 27. кола Суперлиге Србије. Овим тријумфом ТСЦ је заузео друго место на табели домаће лиге.

Серију лоших резултата Партизана, клуб из Бачке Тополе искористио је на прави начин. Тријумфом над екипом Младости заузели су друго место на табели Суперлиге Србије.

Голове у првом полувремену за домаћу екипу постигли су некадашњи играчи Младости.

Вођство ТСЦ-у донео је Милош Цветковић у 15. минуту игре, а предност је удвостручио Саша Јовановић у 36. минуту на асистенцију Петра Раткова.

Тим из Бачке Тополе је од почетка утакмице наметнуо висок интензитет, ТСЦ је офанзивно играо на високом нивоу током већег дела утакмице, док су приликом дефанзиве играчи били изузетно агресивни.

Фудбалери Младости готово да нису створили праву прилику током целе утакмице, противнички играчи су им акције углавном кварили у раној фази напада.

У другом полувремену било је мање креативних потеза у односу на први део игре у коме је у скоро сваком нападу домаћих могла да се види нека уиграна акција.

Гостујући фудбалери су агресивније заиграли у финишу меча.

Немања Томић из Младости био је прецизан из пенала у 87. минуту игре, чиме је смањио разлику, али и поставио коначан резултат утакмице, 2:1.

У наредном колу ТСЦ гостује у Сурдулици, где их очекује дуел против Радника, док Младост дочекује екипу Новог Пазара.