Два гола и асистенција Митровића, Алонсо извукао три бода Челсију

Српски нападач Александар Митровић постигао је два гола и забележио асистенцију у победи Фулама над Барнлијем од 4:2 у оквиру трећег кола Премијер лиге. Челси је победио Њукасл са 2:1, док је Вотфорд истим резултатом био бољи од Кристал Паласа.

Митровић је одиграо маестралну партију у победи свог Фулама над Барнлијем од 4:2.

Сери је довео Фулам у вођство у четвртом минуту, али је већ у десетом Хенрик изједначио на 1:1.

Српски нападач је у само два минута у периоду од 36. до 38. минута чак два пута затресао мрежу Џо Харта.

Тарковски је смањио на 3:2 у 41. минуту и дао наду Барнлију за повратак, али је на 4:2 за Фулам повисио Ширле у 83. минуту, а асистент је био Митровић.

Српски нападач постигао је трећи гол у исто толико утакмица за сада у Премијер лиги.

Његов бивши клуб Њукасл поражен је на свом стадиону од Челсија резултатом 2:1.

Челси је повео након сумњивог пенала који је скривио Шер над Алонсом, а који је сигурно извео Азар у 76. минуту.

Њукасл се бранио цео меч, дуго је екипа Рафе Бенитеза била на једном шуту на мечу, све до 83. минута, када је Хоселу постигао гол главом на аситенцију Једлина.

Ипак само четири минута касније Једлин је постигао аутогол, након шута Алонса, па је Челси освојио сва три бода на мечу.

Кристал Палас чији је капитен био Лука Миливојевић изгубио је са 2:1 од Вотфорда. Заха је постигао једини гол за Палас, док су стрелци за Вотфорд били Переира и Холебас.