ШПА - ЕНГ 2:1 (КРАЈ)

Ђоковић за РТС: У оваквим утакмицама важни су срце, жеља и понос

У оваквим утакмицама, када је сваки минут важан, ту су срце, жеља и понос, рекао је српски тенисер Новак Ђоковић који је дошао да подржи фудбалере Србије у утакмици против Данске у последњем колу групе Ц.

Српски тенисер Новак Ђоковић дошао је да подржи репрезентацију Србије у одлучујућем мечу против Данске за пролазак на у нокаут фазу ЕП. 

"Велико је задовољство што имам прилику да будем један навијач више за Србију и уживам у прелепој атмосфери", рекао је Ђоковић. 

Саветовао је "орлове" да буду бобрени и мирни и истакао да је припрема већ 50 одсто посла. 

"Тимски спорт је другачији, али суштински су ствари исте, поготово када је у питању репрезентација. Верујем да су имали времена да разраде тактичке задатке. У оваквим утакмицама, када је сваки минут важан, ту су и срце, жеља, понос. Када спортисти дају маскимум то се види, без обзира на резултат", каже Ђоковић за РТС. 

Наводи да верује да ће репрезентативци на терену показати да су најбољи. 

"Срце, глава и она ствар. Односно, храброст. Само поглед на трибине и видети колико је људи дошло да их подржи је довољан мотив да просто дају све од себе. Желим им све најбоље. Надамо се победи и верујемо у њих", рекао је Ђоковић. 

Српски тенисер је рекао да се, када је реч о повреди, опоравак иде како треба, али да није још одлучио да ли ће наступити на Вимблдону. 

"Опоравак иде изненађујуће добро, после иду Олимпијске игре, па ћемо видети", истакао је Ђоковић. 

среда, 05. фебруар 2025.
2° C

Коментари

Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса
Ruzmarin
Рузмарин – биљни еликсир младости, чува наше памћење и отклања болове