Роналдо љут на себе

Роналдова два велика промашаја могла су да од готовог направе вересију на мечу са Португалцима. „Огорчен сам на себе. Било је невероватно промашити, поготово у другом случају. Ипак, на крају је најбитније да смо добили, па ће се ваљда моји промашаји лакше заборавити", рекао је Роналдо.

Да није било Вареле и његовог гола у 87. минуту, Роналдо би данас био на стубу срама у Португалу. Звезда мадридског Реала промашио је две невероватне шансе у победи своје репрезентације над Данском од 3:2.

„Огорчен сам на себе. Било је невероватно промашити, поготово у другом случају. Не знам разлоге. Ипак, на крају је најбитније да смо добили. То је увек најважније, па ће се ваљда моји промашаји лакше заборавити", рекао је Роналдо.

Иако су Португалци водили са 2:0 головима Пепа и Постиге, пропустили су више прилика да осигурају победу. То су искористили Данци који су головима Бентнера изједначили резултат. На крају је Варела, три минута пред крај дао победоносни гол за Португалију.

„Све се врти у круг. Против Немачке нисмо имали среће па смо изгубили, данас смо имали среће и добили", објаснио је Роналдо.