Читај ми!

Brnabićava: Ne mogu da komentarišem izjave "psihopate i koljača"

Predsednica Vlade nije želela da komentariše optužbe Veljka Belivuka da je predsednik Srbije od njega tražio usluge, i navela da su to reči "psihopate i koljača".

Brnabićeva je navela da nije primereno da ona kao predsednica Vlade komentariše izjave "psihopata i koljača".

"On u tim izjavama otvoreno laže, kaže da nije ni ubica ni kriminalac. Izjave su politički usmerene. On ima pravo kao i svi koji su optuženi za najteža krivična dela da govori šta želi u svojoj odbrani", navela je premijerka.

Prema njenim rečima, suština je kako drugi i u koju svrhu drugi koriste reči psihopate i koljača i da li koriste reči psihopata da bi promovisali svoju političku agendu i pokušali Aleksandra Vučića da skinu sa vlasti svim tehnikama i metodama pa čak i da im partner bude neko kao što je Belivuk.

 

петак, 28. март 2025.
13° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса