Читај ми!

Dodik pozitivan na koronavirus, ima upalu pluća, oseća se dobro

Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik pozitivan je na koronavirus, saopšteno je iz Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske, prenosi RTRS.

Kako je saopšteno iz UKC Srpske, uočeno je da ima otežano disanje i bolove u predelu želuca.

"Dijagnostikovana je obostrana upala pluća, a treći test na novi koronavirus je pozitivan. Zdravstveno stanje Milorada Dodika je stabilno, on se osjeća dobro i prima adekvatnu terapiju", navode iz UKC.

Konzilijum nastavlja da prati njegovo zdravstveno stanje.

Koriste, kako kažu, ovu priliku da zamole medije da prilikom obaveštavanja javnosti o zdravstvenom stanju Dodika koriste relevantne informacije iz Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske. 

Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH, Milorad Dodik, primljen je juče u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske, javio je RTRS.

среда, 02. април 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом