Читај ми!

Sin tvrdi da se ne seća nasilja nad majkom, određen mu pritvor

U Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu, saslušan je sin koji se sumnjiči da je mučki pretukao majku u njenom stanu i naneo joj teške telesne povrede i to u prisustvu oca, na kojeg je takođe fizički nasrnuo.

Tužilaštvo je tražilo da sud odredi pritvor sinu, a sud je predlog usvojio i odredio mu pritvor kako ne bi ometao postupak uticanjem na svedoke i da ne bi u kratkom vremenskom periodu ponovio krivično delo, rečeno je Tanjugu.

Sin je na saslušanju negirao da je izvršenje krivičnog dela koje mu je stavljeno na teret: nasilje u porodici, navodeći da se uopšte ne seća šta je radio tog dana.

Prema navodima krivične prijave, on je u stanu svoje majke, nju najpre napao verbalno, a potom i fizički, zadavši joj više udaraca šakama i nogama u predelu glave i lica, nakon čega je fizički nasrnuo i na svog oca, uhvativši ga za vrat.

Nastavio je da udara majku, usled čega je zadobila teške telesne povrede.

U daljem toku postupka tužilaštvo će ispitati svedoke, narediti vršenje neuropsihijatrijskog veštačenja osumnjičenog, kao i sudsko-medicinskog veštačenja telesnih povreda oštećene i preduzeti druge radnje potrebne za donošenje odluke, saopštilo je tužilaštvo.

Incident se dogodio 17. marta na Zvezdari.

Prema nezvaničim informacijama, majka je operisana i uskoro iz izlazi iz bolnice.

петак, 28. март 2025.
11° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса