понедељак, 24.10.2022, 11:11 -> 11:23
Извор: РТС
Jelena Janković operisana
Prema izveštajima srpskih medija, nekadašnja prva teniserka sveta Jelena Janković operisala je ahilovu tetivu nakon povrede na turniru u Luksemburgu.
U petak uveče igrala je protiv Slovakinje, a prilikom jednog drop šot udarca Jelena Janković je krenula na loptu i zadobila povredu.
Organizatori turnira u Luksemburgu su obezbedili privatni avion i Jelena se iste večeri vratila u Beograd, a u nedelju je operisana.
Iako je pet godina van terena, nekada najbolja teniserka sveta se još nije zvanično oprostila od tenisa, a povratak je nagovestila učešćem na mastersu u Luksembrgu, koji je okupio osam nekadašnjih igračica, veteranki i bivših šampionki.
Javnost je pre ovoga, poslednji put mogla da vidi aktivnu Jelenu na egzibicionom dubl meču sa Novakom Đokovićem, povodom otvaranja Adria tura u Beogradu 2020. godine.
Коментари