Читај ми!

Cedevita Olimpija rutinski do pobede nad Igokeom

Košarkaši Cedevita Olimpije savladali su ekipu Igokee sa 93:79 u prvom meču četvrtfinala plej-ofa ABA lige i poveli sa 1:0 u seriji.

Cedevita Olimpija je opravdala ulogu favorita u dvorani "Stožice" u Ljubljani i došla na korak od plasmana u polufinale.

Veoma rapsucane bile su obe ekipe od starta meča, što govori i rezultat prve četvrtine - 29:26 za domaćina.

U sličnom ritmu nastavilo se i u drugih 20 minuta košarke, a na poluvreme Cedecita Olimpija odnela je sedam poena prednosti.

Egal košarka i rezultatska klackalica igrala se u trećoj deonici, da bi domaćin u poslednjoj četvrtini zaigrao bolje, preuzeo inicijativu i konce utakmice i priveo je kraju.

Pulen je predvodio strelce Cedevita Olimpije sa 21 poenom, 18 je postigao Dragić, a jedan manje dodao je Ferel.

Ilić je sa 19 poena bio najefikasniji u redovima Igokee, dok su Robinson i Stivens dodali po 13. 

уторак, 01. април 2025.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом