Читај ми!

Novi Pazar nastavio niz pobeda, Nišlije nakon preokreta savladale Napredak

Novi Pazar kao gost savladao Mladost GAT sa 2:1 u meču osmog kola Superlige Srbije. Preokret Radničkog iz Niša protiv Napredka – 3:2. Bez golova u duelu Spartaka i TSC-a.

Novopazarci nastavljaju sa odličnim igrama u prvenstvu Srbije. Vezali su i petu pobedu u nizu i sa 15 bodova trenutno su na drugom mestu na tabeli. Mladost GAT je na predposlednjem mestu na tabeli sa četiri osvojena boda.

Majdevac je doveo Novi Pazar u vođstvo u 14. minutu. Isti igrač je sedam minuta kasnije povećao prednost gostiju.

Mladost GAT je uspeo da smanji prednost Novog Pazara u 47. minutu strelac je bio Radulović. Ispostavilo se kasnije da je postavio i konačan rezultat.

Radnički je na Čairu od 0:2 stigao do pobede od 3:2 protiv Kruševljana.

Domaćin je već u četvrtom minutu ostao sa igračem manje, direktan crveni karton zaradio je Jamkam. Gosti to koriste i u za dva minuta postižu dva gola. U petom minutu Krstić je doveo Napredak u vođstvo, a minut kasnije Bastajić udvostručuje prednost gostiju.

Od 12. minuta snage na terenu su bile izjednačene, Bastajić je "pocrveneo". U 28. Radnički smanjuje prednost gostiju preko Marjanovića. Isti igrač u 55. minutu donosi domaćinu izjedančenje.

Za kompletan preokret pobrinuo se Stulić u 81. minutu susreta.

Superliga Srbije, osmo kolo:

Četvrtak:
Radnik - Vojvodina 1:1

Petak:
Mladost GAT - Novi Pazar 1:2
Radnički Niš - Napredak 3:2
Spartak - TSC 0:0

Subota:
18.00 Mladost - Voždovac
20.00 Kolubara - Čukarički
20.30 Crvena zvezda - Javor

Nedelja:
17.00 Radnički KG - Partizan

Tabela:
Crvena zvezda 15
Novi Pazar 15
TSC 13
Vojvodina 13
Čukarički 13
Javor 11
Voždovac 11
Spartak 10
Radnički KG 9
Kolubara 9
Partizan 8
Radnički Niš 8
Mladost 6
Mladost GAT 4
Radnik 3
Napredak 2

среда, 02. април 2025.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом