Читај ми!

Siniša se pobedom vratio na klupu Bolonje: Svakog dana sam sve bolje

Fudbaleri Bolonje nadigrali su tim Kozence sa 1:0 i plasirali se u šesnaestinu finala Kupa Italije, a klub je sa klupe predvodio Siniša Mihajlović koji se ponovo vratio u tim pošto mu je drugi put dijagnostikovana leukemija.

U vrlo izjednačenoj i neizvesnoj utakmici Bolonja je odnela pobedu, a Siniša je posle meča posebno istakao atmosferu na stadionu.

"Puno smo stvarali ne rizikujući ništa, jedina mana je možda što nismo postigli više, ali nadam se da smo zadržali golove za nedelju. Bila je divna emocija videti toliko ljudi na stadionu, Bolonjezi su uvek posebni za mene. Sada sam dobro, napredujem iz dana u dan, toliko volim svoj posao da zaboravim sve na terenu", rekao je Siniša za sajt kluba.

Prolaz u šesnaestinu finala Kupa Italije obezbedili su još Đenova, Modena i Kremoneze.

Najveće iznenađenje priredila je Modena izbacivši Sasuolo pobedom sa 3:2 kod kuće.

Istim rezultatom Đenova je nadigrala Benevento, a Kremoneze je bio bolji od Ternane.

уторак, 08. април 2025.
0° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом