Jović se "makazicama" nameće Zidanu

Srpski fudbaler u redovima Reala Luka Jović oporavio se od povrede i ponovo je u sastavu tima iz Madrida. Luka je "makazicama" na treningu dao do znanja da je spreman za nove izazove.

Real Madrid maršira ka osvajanju titule u domaćem prvenstvu, a od nedavno treneru Zinedinu Zidanu na raspolaganju je i Luka Jović.

"Kraljevski klub" iskoristio je svaki kiks Barselone, kako bi povećao prednost na tabeli na četiri boda u odnosu na "Blaugranu".

Luka Jović je prvi put nakon dužeg vremena bio u protokolu, na meču protiv Hetafea, ali nije ulazio u igru.

Fantastičnim golom "makazicama" na treningu, Jovićse nameće Zidanu. Ostaje da se vidi hoće li srpski fudbaler u narednom periodu ili u sledećoj sezoni dobiti veću minutažu.

Jović je ove sezone.

среда, 26. март 2025.
11° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса