Mbape želi da titulu najboljeg strelca podeli sa Ben Jederom

Kilijan Mbape proglašen je za najboljeg strelca francuskog fudbalskog šampionata, iako je postigao isti broj golova kao i Visam Ben Jeder. Napadač Pari Sen Žermena, ipak, želi da titulu podeli sa kolegom iz Monaka.

Kilijan Mbape, jedan od najboljih mladih fudbalera na svetu, iako ima tek 21 godinu, pokazao je i zavidne ljudske kvalitete.

Napadač PSŽ-a se na društvenim mrežama oglasio molbom da podeli nagradu sa kolegom iz francuske reprezentacije, po ugledu na Premijer ligu, gde su prošle sezone čak tri igrača ponela poriznanje za najboljeg strelca - Mane, Salah i Obamejang.

Mbape je u četvrtak proglašen za najboljeg strelca francuske Lige 1, iako je postigao isti broj golova kao i Visam Ben Jeder iz Monaka.

Organizatori lige odluku su pravdali činjenicom da je Ben Jeder tri pogotka postigao sa bele tačke, dok je Mbape sve golove dao iz igre.

Šampionat u Francuskoj okončan je zbog epidemije koronavirusa, a novi-stari šampion je Mbapeova ekipa Pari Sen Žermen.

субота, 19. април 2025.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом