Занимљив жреб за Новака у Шангају

Новак Ђоковић ће одбрану титуле на Мастерсу у Шангају почети против бољег из дуела између Дениса Шаповалова и Френсиса Тијафоа, одређено је жребом у Кини. Потенцијални ривали најбољег светског тенисера биће Изнер, Циципас и Медведев.

Новак Ђоковић је стигао до финала АТП турнира у Токију, а најбољег светског тенисера наредне седмице очекује одбрана титуле на Мастерсу у Шангају.

Новак ће у првом колу бити слободан, а у другом ће играти против бољег из дуела између Шаповалова и Тијафоа.

Наредни ривал Ђоковићу биће вероватно Изнер или Де Минаур, док би у каснијем току турнира Новак могао да укрсти рекете са Стефаносом Циципасом, а у потенцијалном полуфиналу са Данилом Медведевом.

Роџер Федерер би могао да се већ у другом колу састане са Марином Чилићем, у трећем са Давидом Гофеном, док је потенцијални противник у четвртфиналу Алекс Зверев, а у полуфиналу Доминик Тим.

Рафаел Надал већ је најавио да неће учествовати на Мастерсу у Шангају због повреде шаке.

Број коментара 9

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 01. април 2025.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом