Читај ми!

Добра утакмица у датим околностима, али нисам срећан због пораза

Тренер кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић рекао је да је његов тим против Фенербахчеа одиграо добру утакмицу у датим околностима, али да не може да буде срећан јер је доживљен пораз. Радоњић је истакао да је црвено-беле коштао лош почетак меча у Истанбулу.

Звезда је изгубила од Фенера 61:57 на почетку нове сезоне у Евролиги, делом и због тога што је у Турску отишла веома ослабљена.

"Почетак утакмице је био веома лош за нас, како у одбрани, тако и у нападу", почео је Радоњић који се осврнуо на седам изгубљених лопти у првих пет минута.

"Наша дефанзивна транзиција је била лоша. После тога, све је било другачије. Играли смо бољу одбрану, са већом концентрацијом. Били смо паметнији него на почетку, а на старту другог полувремена смо учинили шта смо могли да останемо у игри."

Црногорски стручњак подвукао је да, упркос свему, не може да каже да је задовољан.

"Имали смо предност једном или два пута, али у последњих 10 минута нисмо могли да пронађемо начин да променимо ситуацију на терену. Честитке Фенербахчеу, у датим околностима била је ово добра утакмица за нас, али не могу да кажем да сам срећан јер смо изгубили", закључио је Радоњић.

У другом колу црвено-бели гостују код Макабија у Тел Авиву.

недеља, 20. април 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом