Читај ми!

Тумбаковић: Нисам могао да препознам играче, ништа нисмо испоштовали

Нису нас они изненадили, били смо смушени на почетку, ништа то није било ни договорено, ни планирано, рекао је селектор фудбалске репрезентације Србије Љубиша Тумбаковић после пораза од Шкотске на пенале у баражу за Европско првенство.

"Орлови" су још једном разочарали и остали без пласмана на континентално такмичење, пошто су у финалу плеј-офа изгубили од Шкота након једанаестераца.

"Када смо успоставили игру на полувремену, утакмица је била другачија. Нисмо имали снаге, нисмо имали ни среће. Шкоти су и у прошлом колу против Израеала дали свих пет голова из једанаестераца. Дозволили смо да дођемо до пенала. Онда ништа није сигурно", рекао је селектор Србије.

Почетак није био најбољи, а то не крије ни Тумбаковић.

"Смушен почетак, нисам могао да их препознам. Ништа нисмо испоштовали. Морали смо ми да водимо утакмицу, да нападамо. Дали смо им могућност да се разиграју. Тешко је када ривалу дате да се разигра", истакао јеТумбаковић.

Србија ће пропустити још једно Европско првенство, што значи да на овом такмичењу неће учествовати најмање 24 године.

уторак, 01. април 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом