Провокације у Хелсинкију – са заставама Албаније и Косова навијају против Звезде

На стадиону "Телија 5Г арена“, где се игра меч другог кола квалификација за Лигу шампиона између Хелсинкија и Црвене звезде, појавила се група албанских навијача који су, носећи заставе Албаније и Косова, очигледно желели да провоцирају Звездине присталице.

Иако се нису очекивали инциденти на реванш мечу у Финској, они су се ипак догодили, пошто се на трибинама појавила група Албанаца.

Како јавља репортер РТС-а са лица места, они су, носећи заставе и шалове Албаније и Косова, покушали да изазову реакцију гостујућих "делија". Такође, било је и показивања "албанског орла" рукама.

Финска полиција је брзо реаговала, па је ту групу албанских навијача преместила на другу трибину, даље од навијача београдског клуба, којих има око стотинак у финској престоници.

Звезда има предност од 2:0 из првог меча који је одигран у Београду, а ток реванша можете пратити овде. 

Број коментара 8

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 02. април 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом