Читај ми!

Uzgojio bundevu od 400 kilograma, izdubio je i u njoj se spustio 60 kilometara niz reku Mizuri

Dvejn Hansen iz Nebraske postavio je neobičan svetski rekord. Veslao je u džinovskoj izdubljenoj bundevi 61,5 kilometara niz reku Mizuri.

Na fotografijama sa društvenih mreža vidi se kako Hansen kleči u džinovskoj, pomalo spljoštenoj izdubljenoj bundevi, koja je prvobitno težila 383 kilograma.

Hansen je spuštanje niz reku počeo ujutru u 7.30 i završio ga popodne u 18.30.

Možda deluje kao zabavno iskustvo, ali 11-časovna avantura je bila je prilično iscrljujuća za Hansena.

„Spustio sam se 61,5 kilometara niz reku sve vreme klečeći i kolena me i dalje bole. Verovatno neću pokušavati ovo ponovo. Ako neko uspe da postavi novi rekord, pokloniću mu se jer nije uopšte lako“, istakao je Hansen za Rojters.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 28. март 2025.
13° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса