Čitaj mi!

Stiže naoblačenje, ponesite kišobrane ali samo na jedan dan

Sa severozapada stiže novo naoblačenje, mestimično s kišom i hladnijim vazduhom, temperatura niža za oko pet stepeni u većini mesta. Najviša dnevna do 13, u Beogradu 10 stepeni. Posle kiše dolazi sunce, ovoga puta već sutra.

Umereno do potpuno oblačno i hladnije, u većini krajeva mestimično sa kišom, samo će se na istoku i jugoistoku veći deo dana zadržati suvo vreme. Na jugoistoku ujutro po kotlinama i rečnim dolinama mestimično magla. Uveče na severozapadu prestanak padavina.

40353457 Понесите кишобран само на један дан Ponesite kišobran samo na jedan dan

Vetar slab i umeren, severni i severozapadni. Najniža temperatura od 3 do 8, a najviša od 9 na severu do 13 stepeni na jugoistoku zemlje.

U većini krajeva u sredu suvo uz delimično razvedravanje. Samo će na jugu i istoku jutro biti oblačno, još ponegde sa kišom. Vetar slab i umeren, uglavnom severni.

Najniža temperatura od 4 do 8, a najviša od 9 do 13 stepeni.

U četvrtak u većini krajeva pretežno sunčano, a slaba kiša uz više oblačnosti moguća je samo još ponegde na istoku Srbije. Vetar slab i umeren, u košavskom području povremeno jak, jugoistočni.

Najniža temperatura od 1 do 7, a najviša od 10 do 14 stepeni.

Umereno oblačno biće u petak, sredinom dana u severnim i zapadnim, posle podne i uveče i u ostalim krajevima naoblačenje sa kišom, u visokim planinama sa snegom.

Vetar slab i umeren, severozapadni. Najniža temperatura od 0 do 4, najviša od 8 do 11 stepeni.

 

subota, 05. april 2025.
19° C

Komentari

Da, ali...
Kako preživeti prva tri dana katastrofe u Srbiji, i za šta nas priprema EU
Dvojnik mog oca
Verovatno svako od nas ima svog dvojnika sa kojim deli i sličnu DNK
Nemogućnost tusiranja
Ne tuširate se svakog dana – ne stidite se, to je zdravo
Cestitke za uspeh
Da li ste znali da se najbolje gramofonske ručice proizvode u Srbiji
Re: Eh...
Leskovačka sprža – proizvod sa zaštićenim geografskim poreklom