Читај ми!

Francuska, profesoru odrubljena glava nasred ulice

Francuska policija ubila je muškarca koji je, uzvikujući ”Alahu akbar” (Alah je veliki), odsekao glavu profesoru lokalne srednje škole, javljaju francuski mediji.

Incident se dogodio u petak posle podne u Konflan Sen Onorinu, a policija je napadača sustigla i ranila u obližnjem Eranjiju.

Glas severa (La Voix Du Nord) javlja da je neimovani islamista odrubio glavu lokalnom nastavniku, koji je tokom časova pokazivao karikature proroka Muhameda.

Ranjeni napadač, koji je navodno bio opasan eksplozivom, teško je ranjen i prebačen je u bolnicu, gde je nešto kasnije preminuo.

Istraga o ovom slučaju poverena je posebnoj antiterorističkoj jedinici, jer se smatra da je napadač bio povezan sa grupom radikalnih islamista.

уторак, 22. април 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом