Napadači pucali na goste u baru u Brazilu, 11 mrtvih

Najmanje 11 osoba poginulo je u pucnjavi u jednom baru u Belemu, na severu Brazila, kada su naoružani napadači pucali na prisutne i pobegli, saopštili su izvori bliski snagama bezbednosti.

Među žrtvama je šest žena i pet muškaraca.

Kako javljaju lokalni mediji, reč je o ugostiteljskom objektu u nasilnom kvartu glavnog grada savezne brazilske države Pare.

Nije saopšten ni motiv napada, ni identitet žrtava.

Istraga je u toku. 

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 13. март 2025.
21° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса