Читај ми!

Hrvatska naredna dva dana testira sistem na Bajakovu, moguća duža zadržavanja

MUP Srbije, pred prvomajske i uskršnje praznike, tokom kojih se očekuje povećan priliv naših i stranih sugrađana na graničnim prelazima, savetuje građanima da pre polaska na put provere stanje na graničnim prelazima.

Stanje na graničnim prelazima putnici mogu proveriti na internet stranicama www.mup.gov.rs i www.amss.org.rs.

Na graničnom prelazu Bajakovo, sutra i u utorak, 30. aprila u vremenu od 7 do 19 časova, granična policija Hrvatske testiraće informacioni sistem, što može dovesti do dodatnog zadržavanja na graničnom prelazu Batrovci.

MUP je preporučio građanima da u ovom vremenskom periodu koriste alternativne granične prelaze prema Hrvatskoj: Šid–Tovarnik, Bačka Palanka – Ilok.

Građanima se takođe savetuje da pre polaska na put provere da li im pasoš još važi, a ako putuju svojim automobilom i rok važnosti saobraćajne i vozačke dozvole, kao i da li je registraciona nalepnica važeća u vreme putovanja.

Ako je gužva koristite alternativne granične prelaze, napominju iz MUP-a.

среда, 14. мај 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом