субота, 14.09.2019, 19:30 -> 22:20
Извор: РТС
Novi protest "Jedan od pet miliona" u Beogradu
U Beogradu je po 41. put održan građana i dela opozicije.
Okupljeni su sa platoa kod Filozofskog fakulteta krenuli u protestnu šetnju zbog,, kao su istakli, iseljenja Slobodanke Ninić, pokušaja iseljenja jednog pukovnika i potpukovnika i televizije Naša prošle nedelje.
Šetnja se završila ispred prostorija Komore javnih izvršitelja u Njegoševoj ulici.
Prethodno su studenti udruženja "Jedan od pet miliona" saopštili da su blokirali zgradu Rektorata u kojoj su proveli noć i pozivaju studente i profesore da im se pridruže jer im je, kako navode, tokom prethodne noći bilo ugroženo pravo na slobodu kretanja.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 5
Пошаљи коментар