Читај ми!

Jurnjava kod Inđije – jedan vozio 205, a drugi 193 kilometra na sat i to bez dozvole

Presretači u Inđiji zaustavili dvojicu "divljih" vozača – jedan vozio 205, drugi 193 kilometra na sat, na delu puta gde je ograničenje 80.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 12.30, presretačem su u Inđiji zaustavili 25-godišnjeg vozača M. P., koji se vozilom marke "folksvagen arteon" kretao brzinom od 205 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas, saopštio je MUP.

Takođe, oko 13.30, zaustavljen je 32-godišnji O. S. koji se na državnom putu Inđija–Ruma vozilom marke BMV 5 nemačkih registarskih oznaka kretao brzinom od 193,5 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas.

Daljom proverom je utvrđeno da vozač nema izdatu vozačku dozvolu.

Vozači su isključeni iz saobraćaja i protiv njih je podneta prekršajna prijava zbog nasilničke vožnje, dok je protiv O. S. podneta i prekršajna prijava zbog neposedovanja vozačke dozvole.

MUP apeluje na sve učesnike u saobraćaju da budu odgovorni i da poštovanjem ograničenja brzine i drugih propisa daju direktan doprinos unapređenju bezbednosti saobraćaja na našim putevima.

недеља, 30. август 2026.
32° C