Читај ми!

KLM posle skoro 30 godina ponovo leti za Beograd, šta putnici mogu da očekuju

Juče je na beogradski aerodrom posle gotovo 30 godina ponovo sleteo KLM-ov avion. Holandska avio-kompanija KLM je najstarija avio-kompanija na svetu koja i dalje leti pod svojim prvobitnim imenom.

Generalni menadžer KLM-a za Alpe, Balkan i centralnu Evropu Tajs Komen rekao je za RTS da je uspostavljanje leta od Amsterdama do Beograda dugo bila želja KLM-a, kao i da je prestonica Srbije sve popularnija turistička destinacija.

Dodao je da je putnicima na raspolaganju više od 150 destinacija i da je moguće putovati i u Ameriku i Kanadu preko Amsterdama.

Komen je naglasio da se na svim letovima KLM-a primenjuju posebni protokoli poštovanja preventivnih mera zbog pandemije koronavirusa.

"Morate da nosite masku. Čistimo još temeljnije nego ranije, zaista se trudimo da održimo najviši nivo sigurnosti i dobili smo nagradu za zdravstvenu bezbednost", kazao je Komen.

Istakao je da cene letova nisu nužno skuplje nego 2019. godine.

Celo gostovanje Tajsa Komena pogledajte u video-snimku na početku teksta.

уторак, 22. април 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом