четвртак, 07.06.2018, 21:25 -> 21:32
Извор: Танјуг
Letnja zabava kod nemačkog ambasadora
Nemački ambasador Aksel Ditman priredio je tradicionalnu letnju zabavu u svojoj rezidenciji u Beogradu.
"Večeras se ne radi o politici ili ekonomiji, ovo je veče za kulturu, dobro raspoloženje, i nemački vurst i pivo", rekao je Aksel Ditman obraćajući se zvanicama na srpskom jeziku.
U ostatku kratkog obraćanja gostima na engleskom jeziku, ambasador je istakao da se u Srbiji "svaki dan nešto dešava" i sve vreme razgovara o Evropskoj uniji, vladavini prava, politici i ekonomiji.
"Ove večeri samo želimo da se dobro provedemo", rekao je Ditman.
Zabavi u rezidenciji nemačkog ambasadora prisustvovali su predstavnici diplomatskog kora, političkog, javnog i kulturnog života Srbije.
Prisutni su imali prilike da uživaju u nemačkim specijalitetima sa roštilja, u opuštenoj atmosferi, uz živu muziku.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар