Читај ми!

Troicki kažnjen sa 10.000 dolara

Zbog svađe sa sudijom Torelom, Viktor Troicki je kažnjen sa 10.000 dolara. Organizatori Vimbldona kaznili su i Serenu Vilijams, Heder Votson i Nika Kirgiosa.

Viktora Troickog skupo će koštati svađa sa sudijom Torelom, moraće da plati 10.000 dolara. Do svađe je došlo posle korekcije sudije, koji je loptu koja je otišla u aut proglasio dobrom. Usledile su teške reči našeg tenisera, a organizatori Vimbldona nisu imali razumevanja za Viktora, iako je on bio u pravu.

Pored Troickog kazne su „zaradili" Serena Vilijams - 10.000 dolara, Heder Votson - 12.000 i Nik Kirgios - 6.500 dolara.

Број коментара 3

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом