Japanski kajakaš drogirao rivala, pa dobio osmogodišnju suspenziju

Jasuhiro Suzuki, japanski kajakaš, suspendovan je na osam godina pošto je dokazano da je drogirao svog najvećeg konkurenta.

Suzuki je u septembru u piće kolege Seiđija Komatsua sipao anabolični steroid, koji je pronašla Japanska antidoping agencija (JAA).

Ipak, Komatsu je tvrdio da nikada nije koristio nedozvoljena sredstva, pa je JAA produbila istragu i došla do saznanja da je Komatsuu smešteno, što je Suzuki kasnije i priznao.

Antidoping agencija Japana saopštila je da je ovo prvi slučaj u istoriji japanskog sporta da je sportista koji je pao na testu namerno otrovan.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом