уторак, 19.07.2016, 12:56 -> 20:19
Извор: РТС, ОКС
Ivana Maksimović nosi zastavu Srbije na otvaranju OI u Riju!
Ivana Anđušić Maksimović nosiće zastavu Srbije na svečanoj ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara u Riju, objavio je Olimpijski komitet Srbije.
Kako se navodi, odluka je doneta na sednici Izvršnog odbora Olimpijskog komiteta Srbije, a na predlog Sportske komisije OKS.
Ivana, reprezentativka Srbije u streljaštvu, na prošlim Igrama osvojila je srebrnu medalju, a to je bila jubilarna 100. medalja za našu zemlju.
Pored olimpijskog srebra, Ivana je u dosadašnjoj karijeri osvojila zlato (2015. godine) i dve bronze (2013. i 2014.) na Evropskim prvenstvima, ekipnu bronzu 2010. na SP u Minhenu, kao i odličja na Mediteranskim igrama i Univerzijadi.
Na Igrama održanim u Londonu 2012. godine srpsku olimpijsku zastavu nosio je najbolji teniser planete, Novak Đoković.
Olimpijske igre u Riju biće održane od 5. do 21. avgusta.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар