Читај ми!

Sferopulos: Čeka nas težak meč, moramo da se držimo plana

Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je da će njegova ekipa morati da odigra na visokom nivou tokom svih 40 minuta kako bi došla do pobede nad Partizanom.

Zvezda u 28. kolu ABA lige gostuje kod ekipe Partizana u petom derbiju ove sezone.

Janis Sferopulos je istakao da njegov tim mora da se drži plana i bude skoncentrisan tokom čitave utakmice.

"Nakon utakmice plej-ina Evrolige, očekuje nas još jedan važan duel protiv Partizana u ABA ligi. Ovi mečevi su uvek izuzetno važni – jer to je derbi. Kao što uvek kažem, moramo da se pridržavamo dogovora iz svlačionice, držimo našeg plana i budemo skoncentrisani i fokusirani svih 40 minuta", rekao je Sferopulos.

Nakon ovog meča, crveno-bele tokom vikenda očekuje duel sa ekipom Krke, a onda tokom prvomajskih praznika i zaostala utakmica protiv Studentskog centra.

уторак, 22. април 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом