Obradović: Split ima kvalitet, bitno je da budemo koncentrisani

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je pred duel sa ekipom Splita da poštuje rivala i da će koncentracija biti ključna u meču 25. kola ABA lige.

Košarkaši Partizana u nedelju od 18.30 gostuju kod ekipe Splita.

"Ušli smo praktično u završni deo prvenstva gde svaka utakmica može biti od presudnog značaja za našu poziciju na tabeli pred plej-of. Pokušaćemo da se na najbolji mogući način pripremimo i da uz maksimalno poštovanje protivnika odigramo dobru utakmicu. Kao i uvek, koncentracija će biti ključ svega", rekao je Obradović, a preneo klub.

Košarkaš Partizana Balša Koprivica izjavio je da "crno-bele" očekuje veoma bitna utakmica posle teškog perioda.

"Znamo kakva su ekipa, imaju kvalitet, vole da šutiraju za tri poena i igraju u tranziciji. Gostovanje kod njih je uvek neugodno, zato moramo da uđemo u utakmicu maksimalno spremni", poručio je Koprivica.

Partizan se nalazi na prvom mestu na tabeli ABA lige sa 21 pobedom i tri poraza, dok je Split na 12. poziciji sa učinkom 8-16.

уторак, 01. април 2025.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом