Читај ми!

Blagojević: Sada je zadatak da vidimo šta možemo da pripremimo za duel u Kupu

Trener fudbalera Partizana Srđan Blagojević rekao je nakon remija sa ekipom TSC-a u Humskoj da utakmica nije bila preterano kvalitetna, ali da su se oba tima potrudila i uložila napor.

Fudbaleri Partizana i TSC-a odigrali su u Beogradu utakmicu bez golova (0:0) u 29. kolu Superlige Srbije.

"Jako teška utakmica, protiv veoma dobrog protivnika koji igra visokim intenzitetom. Sada nam je zadatak da analiziramo ovu utakmicu i da vidimo šta možemo da pripremimo za duel u Kupu", rekao je trener crno-belih Srđan Blagojević posle remija.

Isti rivali će već u sredu na istom mestu ponovo igrati u četvrtfinalu Kupa Srbije.

"Nije bilo lako, oni su imali neke svoje situacije, pogotovo posle prekida. To moramo da izanalaliziramo, da vidimo šta je bio problem. Utakmica možda ne preterano kvalitetna, ne znam koliko je bila interesantna za gledanje, ali mislim da su se obe ekipe potrudile. Moram da odam mojoj ekipi priznanje jer su se momci stvarno potrudili, uložili su napor", istakao je Blagojević.

уторак, 01. април 2025.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом