Mitrović strelac u pobedi Al Hilala nad Interom iz Majamija

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je gol u pobedi Al Hilala nad Interom iz Majamija 4:3.

Uktamica Rijad kupa između Al Hilala i Intera iz Majamija odigrana je glavnom gradu Saudijske Arabije.

Prvi gol na utakmici postigao je Aleksandar Mitrović u 10. minutu, posle kontranapada, a nakon asistencije takođe srpskog reprezentativca Sergeja Milinkovića-Savića.

Drugi pogodak za Al Hilal postigao je Al Hamdan, tri minuta kasnije, a Luis Suares je smanjio razliku u 24. minutu - 2:1.

Ekipa Al Hilala je do kraja prvog poluvremena postigla još jedan gol, strelac je bio Brazilac Majkl u 44. minutu meča.

Inter je u nastavku meča u roku od dva minuta poravnao rezultat.

Mesi je prvo u 54. realizovao penal, a minut kasnije asistirao Ruisu za treći pogodak tima iz Majamija - 3:3.

Ipak, trijumf Al Hilalu doneo je Malkom u 88. minutu što je oduševilo domaće navijače na tribinama stadiona u Rijadu.

Na turniru učestvuje još i Al Nasr koji će 1. februara igrati protiv Intera, a potom će 8. februara odigrati meč sa Al Hilalom.